- HAMA

Цена
€9 35 / 18 29 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Здрав, добре проектиран калъф за сигурно съхранение на лаптопи и аксесоари.
Добра защита от замърсяване и драскотини по време на транспортиране.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Здрав, добре проектиран калъф за сигурно съхранение на лаптопи и аксесоари.
Добра защита от замърсяване и драскотини по време на транспортиране.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Калъф |
| Максимален диагонал | 14.1 inch |
| Цвят | Черен |
| Вътрешни размери | 34 x 1 x 26 cm |
| Материал | Неопрен |
| Закопчалка | Цип |
| Външни размери | 37 x 2 x 27 cm |
| Тегло | 0.17кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Калъф |
| Максимален размер на лаптоп (inch) | 14.1" (36 cm) |
| Материал | Неопрен |
| Цвят | Черен |
| Водоустойчива | Не |
| USB порт за зареждане | Не |
| Брой отделения (count) | 1 |
| Обем (L) | 0.5 L |
| Anti-theft защита | Не |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.17кг |
Калъф за лаптоп HAMA Neoprene, до 36 cm (14.1"), Черен
Защитете лаптопа си стилно с калъфа HAMA от неопрен, подходящ за устройства до 36 cm (14.1"). Мекият неопренов материал амортизира удари и драскотини, а елегантният черен дизайн е идеален за ежедневна употреба.
Ключови Предимства
- Амортизираща защита — Дебелата неопренова подплата предпазва лаптопа от леки удари.
- Компактен и лек — Тънкият профил се побира лесно в раници и куфарчета, без да добавя обем.
- Сигурно затваряне — Здрав цип държи лаптопа безопасно вътре.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Калъф |
| Максимален размер на лаптоп | 14.1" (36 cm) |
| Материал | Неопрен |
| Цвят | Черен |
| Водоустойчива | Не |
| USB порт за зареждане | Не |
| Брой отделения | 1 |
| Anti-theft защита | Не |
| Пол | Унисекс |
Какво има в кутията
- Калъф за лаптоп HAMA Neoprene
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







